O Wege Kompasie

Witaj w Wege Kompasie!

Mam na imię Sylwia, a to jest mój kawałek „Internetów” 🙂 Zawodowo zajmuję się rekrutacją w branży IT, a wolny czas od dawna wypełniam gotowaniem, zgłębianiem tajników kuchni roślinnej oraz podróżowaniem. Aktualnie wraz z moim towarzyszem życia wyruszyliśmy w dłuższą, ponad 8 miesięczną podróż po krajach Azji południowo – wschodniej.

W wege kompasie znajdziesz treści, które są mi bliskie światopoglądowo: o kuchni wegetariańskiej i diecie roślinnej opartej na zdrowej, nieprzetworzonej żywności, trosce o środowisko i dobro zwierząt oraz świadomym i odpowiedzialnym podróżowaniu. Blog zawiera również ciekawostki z podroży oraz wpisy o odwiedzonych miejscach. Z czasem planuję wzbogacić go także o przepisy kulinarne, chociaż w podróży gotowanie jest nieco utrudnione 🙂

Na chwilę obecną blog jest dla mnie sposobem na zachowanie ulotnych wspomnień z wege podróży. Niemniej będzie mi szalenie miło, jeśli treści, które będę tu zamieszczać zainspirują Cię do wypróbowania diety roślinnej lub podróży w ten piękny zakątek świata, a przede wszystkim – jeśli zechcesz towarzyszyć mi w tej wyprawie!

Zapraszam zatem do podążania za moim wege kompasem 🙂

Sylwia

Ciekawe? Podaj dalej!
  •  
  •